Navigation Main Top Only

Kontakty

Qadim Prisco

Ředitel školy

Starý muž, který lpí na dodržování pravidel. Je to samotář, pro kterého kariéra znamená téměř vše. S úsměvem ho uvidíte jen málokdy, doporučuje se ho moc nedráždit. Svou práci často odvádí až nad rámec.

Charles E. Harris

Zástupce ředitele

Válečný veterán, který posléze sloužil jako mudlovský detektiv, a zároveň bystrozor. Po letech ovšem přerušil kontakty s manželkou i dětmi a plně se oddal práci pro ministerstvo. Ačkoliv je to letitý stařík, vitalitu by mu mohli mnozí závidět!

Helen B. Crowley

Zástupkyně ředitele

Osud se s touto šarmantní dámou rozhodně nemazlil, posléze, co jí smrtijedi zabili celou rodinu, rozhodla se vydat na dráhu bystrozorky. Po několika letech, kdy dosáhla své pomsty a úctyhodného věku, zasvětila svůj život ministerstvu.

Ephraim E. Hastings

Inspektor

Také válečný veterán, z čehož vyplývá jeho lpění na disciplíně a řádu, který se nebojí ostřeji prosazovat. Nejbližšími přáteli jsou mu Charles Edwin Harris a jeho práce na Odboru pro uplatňování kouzelnických zákonů, které zasvětil život.

Minna M. Borgström

Inspektorka

Terry Morco

Programátor/Profesor

Profesor, který navštěvoval Mrzimor ve svých studijních letech, po dokončení školy se dal na chov poníků. Mimo poníků má rád i děti, škola mu začala chybět a vrátil se jako profesor. Na jeho tváři najdete téměř vždy úsměv.

Darragh Lassayi

Programátor/Profesor

Poněkud korpulentní a také nejstarší člen vedení nebyl nikdy, i přes svůj pokročilý věk, v důchodu. V kouzelnickém světě je znám především jako odborník na bezpečnostní kouzla, jež prováděl např. i v Kruvalu či Krásnohůlkách.

Filius Flitwick

Programátor

Velikost není všechno, o čemž vás na hodinách jistě přesvědčí vzrůstem malý, ale uměním obrovský kouzelník. S hůlkou to umí bravurně, a tak není divu, že z jeho hodin chodí studenti nadšení a někdy i celí.

Aktivace